Turniej w Szklarach Dolnych

Witam drużyno! Chciałbym napisać wam kilka słów o turnieju w Szklarach. Pomijając turniej w Legnicy, były to wasze pierwsze zawody w tego typu rozgrywkach. Wiele nie jestem w stanie napisać, ponieważ wtedy nie byłem jeszcze waszym trenerem, jednak jako kibic obserwujący was z trybun, widać było w drużynie coś czego nie ma w żadnej "super" drużynie z wielkich miast, które szczycą się nienaganną dyscypliną i dobrą grą a mianowicie: DUCHEM WALKI. To co pokazaliście na tym turnieju jako początkująca drużyna, nie mająca ogrania sprawiło, że dostałem przez Was bakcyla do trenerki :) Z treningu na trening stajecie się coraz bardziej zgraną drużyną na miarę naprawdę wysokich wyników. Pamiętajcie jednak o jednym: jesteśmy zespołem, szanujmy się, grajmy razem i trzymajmy się razem. Bez względu na to kto będzie grał, ile będzie grał i jak będzie grał, cieszmy się wspólnie każdym meczem.
W roli trenera są przede wszystkim dwie najcięższe do podejmowania decyzje: kogo wystawić w pierwszym składzie i kogo nie zabierać wcale na turniej. Musicie być wyrozumiali dla mnie i dla siebie nawzajem. Pomagajcie sobie, kumplujcie się i pokażmy, że potrafimy wygrywać :) Weźcie sobie te rady głęboko do serca.

Pozdrawiam i zapraszam na treningi, o których będę was na bieżąco informować.