Turniej w Polkowicach

SUKCES! Nie sposób w pełni opisać radości i wszystkich pozytywów ostatniego turnieju w Polkowicach, ale może zacznę od początku:

To już mój trzeci turniej z wami i pierwszy tak wspaniały. Jak sami wiecie pojechaliśmy 11sto osobową grupą z nadzieją na pierwsze zwycięstwo w tym turnieju z którymś z rywali. Pojechali też rodzice i większość kadry skupionej wokół drużyny. Już pierwszy mecz z Chrobrym Głogów 2003 sprawił, że nie mogłem nie wznieść okrzyku radości po tak dobrze rozegranym i wygranym meczu 1:0! Wielu niedowiarków zamilkło, wiele osób mogło też doczepić się wyniku twierdząc, że to tylko skromna wygrana, lecz jakie musiały być ich miny po kolejnym meczu z Odrą Ścinawa, gdy wygraliśmy takim samym wynikiem 1:0! Szczęścia nie było końca :) Pokazaliście tym samym, że rozwój drużyny i was samych mknie szybciej od światła a wasza niezłomna determinacja sprawia, że nie boicie się kolejnych wyzwań i gotowi jesteście walczyć z coraz lepszymi drużynami na równi z równym. Nie spoczywamy jednak na laurach, czeka nas ostatni turniej w Ścinawie w tej edycji halowej ligi, więc musimy pokazać innym drużynom, że mają się czego obawiać już tego lata! Oczywiście nadal mamy do poprawienia wiele w naszej grze, tak więc przychodźcie na treningi i ciężko pracujmy nad grą drużyny a sukces sam przyjdzie i tym bardziej będziemy się z niego cieszyć :)
Jesteście najwspanialszą drużyną, jaką dane mi było kiedykolwiek oglądać. Przy was powracają w mojej głowie czasy, gdy sam byłem zawodnikiem takiej drużyny, mimo że nie tak zgranej jak wasza, to i tak bardzo ambitnej i bliskiej większych sukcesów. Chciałbym, byście nie popełnili tych samych błędów co moja dawna drużyna, dlatego ćwiczcie ciężko, grajcie razem i trzymajmy się razem. Bądźmy drużyną, która wspólnie osiągnie wielkie sukcesy na miarę naszych możliwości :) Klub zrobi wszystko, byście mieli co wspominać i (jeśli kiedyś zechcecie się odwdzięczyć tym samym) ktoś z was będzie szkolić kolejne pokolenie młodych zawodników ;) Jak kiedyś założycie rodziny, to przyślijcie je do Szklar na treningi :)

Na koniec chcę podziękować wam za emocje i serce do walki. Już jestem z was szalenie dumny a wiem, że będę jeszcze bardziej, gdy zaczniemy osiągać jeszcze większe sukcesy niż dotychczas :)
Namawiajcie swoich znajomych, cały czas potrzebujemy nowych graczy, powiedzcie im jak jest u nas fajnie :)
Liczę na was! RELAKS!!!