Turniej w Głogowie

Witam drużyno!
To co pokazaliście na turnieju w Głogowie napawa mnie ogromnym optymizmem na kolejne turnieje - robicie OGROMNY postęp! Emocje sięgały zenitu a wasza gra była o niebo lepsza, dzięki treningom jakie do tej pory odbyliśmy. Poszerza nam się również kadra :) Jacek Niedźwiecki, bo o nim mowa, spisał się rewelacyjnie zarówno jako fizjoterapeuta jak i fotograf za co serdecznie dziękujemy i wpisujemy na stałe jako kadrowicza. Pierwszy mecz oraz ten z Polkowicami, były rewelacyjne i nie byłbym sobą gdybym nie pochwalił kilku osób:
-Dawid Andrzejewski - za waleczność i grę do końca,
-Grzegorz Czyrniański - za poświęcenie mimo doskwierającego urazu,
-Kamil Mosio - za rewelacyjną postawę w obronie, szczególnie w pierwszym meczu,
-Mateusz Graf - za umiejętności bramkarskie i zaangażowanie na boisku,
-Marcel Milewicz - mimo wtopy z Polkowicami i na początku z Chrobrym, podniosłeś głowę do góry i nie poddajesz się, za to należy się ogromny szacunek. Tak trzymaj.
-Konrad Dołhun - za strzelonego gola i ogromny wysiłek na boisku, zmęczenie było widoczne, zostawiłeś tam serce :)
-Trener Robert - za obecność mimo choroby, pomoc, naukę i morale :)

Ponadto sparing po turnieju, na którym graliście, obfitował w kilka miłych niespodzianek. Oliwia zaczyna grać coraz lepiej, w niczym nie ustępuje chłopakom i bardzo walczy na boisku. Kolejną niespodzianką jest bramkarz Patryk, który ma zadatki na napastnika, tudzież pomoc.
Te osoby najbardziej rzuciły mi się w oczy, co do reszty drużyny to wiedzcie, że wnieśliście wiele dobrego do turnieju i dzięki waszej obecności, determinacji i chęci udało nam się uzyskać taki wynik. Obserwuję wszystkich :)
W Szklarach straciliśmy aż 22 bramki! W Głogowie już tylko 4 i zaczynamy walczyć o pierwsze zwycięstwa. Z każdym treningiem jesteście coraz bardziej ograni. Wszystkim gratuluję i do zobaczenia wkrótce :)