Kurs UEFA C dla Trenerów

Witam serdecznie i po dość długiej przerwie, spieszę ze świeżą dawka informacji na temat naszej drużyny i jej przyszłości w nadchodzących miesiącach.
Od 17go lipca 2015r Ja oraz Robert Czukiewski rozpoczęliśmy kurs UEFA C w celu odpowiedniego wyszkolenia i przygotowania na stanowiska trenerskie w naszym klubie. Odpowiednie uprawnienia sa niezbędne do prowadzenia zespołu, dodatkowo szkolenie i wszelkie instrukcje, ćwiczenia oraz wiedza pozwolą nam na profesjonalne podejście do rozwoju naszych zawodników i prowadzenia klubu w sposób wzorowy co mam nadzieję przełoży się tez na wyniki wszystkich zespołów naszego klubu.
Jestem w trakcie powrotu do formy i ciężkich treningów, by jak najszybciej powrócić do gry i tym samym dać wam młodym przykład ;) Pozdrawiamy!