Turniej Legnickie Pole

Legnickie Pole - te miejsce zapamiętamy jako zwieńczenie naszych treningów i starań o jak najwyższą lokatę w naszym pierwszym turnieju. II miejsce! Co ostatecznie dało nam bardzo dobra 8 lokatę. Nie sposób opisac emocji i wrażeń, jakie towarzyszyły nam przy rozgrywkach tego turnieju. Należy jednak przypomnieć, że czeka nas ogrom pracy i przygotowań do turnieju na trawie a za dotychczasowe emocje i cały turniej pragnę jako wasz trener serdecznie Wam podziękować. Napawa mnie dumą fakt, że tak wiele osób mnie o was pyta, chwali waszą grę i zaangażowanie w każdy mecz. Jestem też dumny z was, bo zawsze walczycie do końca i chcecie wygrywać. To jak zagraliście w turnieju, na pewno spowodowało napływ nowych graczy do klubu, co tylko wzmocni naszą formację i wpłynie na kolejne osiągnięcia :) Jako wasz trener zrobię wszystko co w mojej mocy, by was należycie przygotować i sprawić byśmy jako drużyna mieli kolejne powody do radości :)

Jeszcze raz gratuluję
Trener Marcin